Stiga Cybershape Carbon CWT

Uus mudel!

269.90€

STIGA kohandatud kaalutehnoloogia innovatsioon võimaldab teil endil reguleerida aluse kaalu ja tasakaalu, kasutades kolme raskust- 3, 6 ja 9 grammi, mida saate aluse sees oleva magneti abil hõlpsasti käepideme põhja külge kinnitada. et saavutada oma STIGA aluse isiklikud täiuslikud omadused. Lisateavet STIGA kohandatud kaalutehnoloogia kohta leiate siin allpool!
*Revolutsioonilise, patendiootel ja disainiga kaitstud kujuga ründav lauatennise alus, mis tagab optimeeritud löögiala.
*Eksklusiivsete materjalide sümbioos, ainulaadne Cybershape disain ja kohandatavad CWT-raskused annavad tulemuseks paindliku aluse, mis sobib mitme erineva mängustiiliga.
*CCF-tehnoloogia koos carbon kihiga puidusüdamikul pehmema puudutuse ja suurema kontrolli tagamiseks.
Käepidemed on valmistatud tippkvaliteetsest puidust ja nende pinnakaredus tagab optimaalse haardepinna, ilma et käepide libe tunduks.
Tehases lakitud pind ja kaal: 85-92 grammi ilma kolme lisaraskuseta, mis võimaldab kaalu ja tasakaalu kohandada.
Kas teil on julgust olla esimene selle alusega mängija? Kui jah, siis valige STIGA Cybershape Carbon CWT

Saadaval FL varrega

NB! Sellele alusele ei laiene hinnasoodustus

Loe edasi

Detailinfo

Maailma esimene carbon alus, millel on kohandatud kaalutehnoloogia

Tänapäeva lauatennisistid valivad oma lauatennise reketi hoolikalt ja optimaalse reketi jahtimisel tuleb arvestada paljude parameetritega. See hõlmab kõike alates materjali valikust, puidust ja konstruktsioonist kuni selle välimuseni ning aluse ja kummi kombinatsioonini. Oluline tegur on aluse kaalu jaotus ja tasakaal. Paljude mängijate jaoks on optimaalse jõudluse saavutamiseks muutunud üha olulisemaks leida just õige aluse kaal. Ja rohkem mängijaid soovib ka oma kaalu ja tasakaalu kohandada ja kohandada vastavalt välistele asjaoludele ja oma eelistustele.

STIGA kohandatud kaalutehnoloogia abil saate kiiresti ja hõlpsalt reguleerida ja kohandada aluse tasakaalu ja kaalu väikeste 3-, 6- ja 9-grammiste magnetraskuste abil, mille kinnitate hõlpsalt käepideme siseküljele.

Kui saate reguleerida aluse kaalu, saate juhtida ka aluse massi, mis koos aluse suuruse ja käigu jõuga loovad kineetilise energia. See tähendab, et raskem alus tekitab antud kiirusel rohkem jõudu ja kineetilist energiat. See annab mängijatele võimaluse muuta aluse olemust sõltuvalt teie individuaalsetest eelistustest ja muudest välistest teguritest. Seda, kas teatud olukorras mängimine tundub kiire või aeglane, mõjutavad paljud tegurid. Näiteks valige kaal 9 grammi, kui mängite suurel areenil, mängukeskkond, mida tavaliselt peetakse aeglaseks, või 3 grammi, kui mängite väikeses treeningruumis või muus mängukeskkonnas, kus mäng tundub kiirem. STIGA CWT võimaldab teil juba soojenduse ajal hakata oma reketit konkreetse saali jaoks viimistlema. Sõltuvalt teie individuaalsetest eelistustest ja mängustiilist saate nüüd oma alust  täiuslikuks muuta. See muudab selle ideaalseks ka mängijatele arenduse ajal, kuna saate uhiuuele alusele  ülemineku asemel hõlpsasti kaalu reguleerida, kui otsite rohkem jõudu ja kiirust.

Ulatuslikud uuringud ja mitmed uuringud meie laboris ja testimiskeskuses on läbi viidud koostöös professionaalsete lauatennisemängijatega, kes esindavad STIGAt.

STIGA kohandatud kaalutehnoloogia abil saate kiiresti ja hõlpsalt reguleerida ja kohandada  aluse tasakaalu ja kaalu väikeste 3-, 6- ja 9-grammiste magnetraskuste abil, mille kinnitate hõlpsalt käepideme siseküljele.