Lauatennise välilaud

Lauatennise välilaudade kindel turuliider on Cornilleau, kelle valikus on väga palju erinevast hinnaklassist lautennise välilaudu. Lauatennise välilauad on saadaval rohelise, sinise, halli aga ka musta värvina. Kuna hinnaskaala on lai (odavamad u 400 eurot ning kallimad kuni 2000 eurot), siis reegel on see, et mida kallim laud, seda paremini pall laual põrkab. Samuti on kallimatel lauatennise välilaudadel paksem konstruktsioon, suuremad rattad ning lukustussüsteem mitmes asendis. Need omadused näitavadki, et see on väga kvaliteetne ja vastupidav lauatennise laud.

Lauatennise välilaud

on seda tüüpi lauatennise laud, millel on teadlikult tehtud jalad nii, et neid on võimalik reguleerida kõrgemaks või madalamaks. Seda seetõttu, et tihtipeale õues ei ole mängupind tasane ning seetõttu saab lihtsa vaevaga laua vastavalt mängupinnale sirgeks reguleerida. Kuna välilauad on valmistatud selle mõttega, et neid kasutatakse tihti suuremate seltskondadega ning erinevatel üritustel, siis on Cornilleau oma kallimatele välilaudadele disaininud spetsiaalsed joogitopsi hoidjad. Samuti on Cornilleau lauatennise välilaudadel olemas nii reketi- kui ka pallihoidjad.

Cornilleau lauatennise laud käib väga kerge vaevaga kokku. Erinevalt paljudest teiste firmade laudadest saab Cornilleau lauda peale mängimist väga lihtsasti tõsta ka üksi kokku. Peale mängimist tõstad laua ühe plaadi üles ja seejärel teise poole. Kui libastud selle käigus, siis ei juhtu midagi, sest Cornilleau kallimatel välilaudadel on lukustussüsteemid ning seetõttu plaat ei kuku jõuga alla. Samuti on Cornilleau lauatennise laud kokkupandult väga kompaktne, ega nõua hoiustamiseks palju ruumi.Uuena ostes tarnitakse lauatennise laud kliendile alati kinnises kartongpakendis. Lauatennise laud ei ole kunagi juba valmis monteeritud, sest transpordi käigus on väga suur oht, et nad saavad ühel või teisel moel kannatada. Endal monteerimine väga keeruline ei ole, aega võtab see olenevalt lauast umbes 2-3 tundi.