Alustasime Loki toodete müügiga!

LOKI Sports Goods Jiangsu Co., Ltd. asutati 26. juulil 2011 ja sellest on saanud Hiina üks suuremaid lauatennisetoodete tootjaid. Brändi asutaja asutas kaubamärgi LOKI professionaalse tipptasemel lauatennisevarustuse loomise kontseptsiooniga.

LOKI-l on uurimis- ja arendusmeeskond, mis koosneb tehnilistest talentidest erinevatest valdkondadest, nagu täppisvormid, polümeerkummi tehnoloogia, professionaalne puit, UV-trükkimine, arvutitekstiil, TPR uued materjalid, suure jõudlusega süsinikkiud jne, keskendudes uurimistööle ja professionaalsete lauatennisevarustuse ja sellega seotud lauatennise tarvikute ning uute lauatennisevarustuse arendamine. Ettevõtte eesmärk on pakkuda professionaalseid ja kvaliteetseid lauatennisetooteid ning on andnud suure panuse lauatennisetööstusesse. See on sponsoreerinud mastaapseid amatöörvõistlusi nii kodu- kui ka rahvusvaheliselt, aga ka rahvusvahelise lauatenniseliidu korraldatud maailmatasemel profivõistlusi.

  1. aasta septembris sõlmis LOKI kaubamärk edukalt lepingu olümpiavõitja Wang Haoga, saades üheks vähestest lauatennisebrändidest Hiinas, kes sõlmib lepinguid tipptasemel mängijatega. Wang Hao on pakkunud mitmekülgset tuge kõigi professionaalsete lauatennisevarustuse valikul, uurimis- ja arendustegevusel, proovitootmisel, hindamisel ja turustamisel. LOKI kaubamärgi eesmärk on “teenida lauatennisetööstust Hiinas ja maailmas” ning peab oma säästva arengu eesmärgiks “kõrget kvaliteeti, kõrgtehnoloogiat, kõrget innovatsiooni”

LOKI näol on tegemist innovaatilise Hiina lauatennisevarustuse tootjaga, mis lauatennisekogukonna seas kogub ülemaailmselt populaarsust. Hiinas on Loki tegutsenud üle 15 aasta aga laiemalt on tegemist brändiga, mis alles kogub tuntust.

Kuigi see bränd asutati suhteliselt hiljuti, eristuvad nende tooted oma kõrge kvaliteedi ja uuendusliku lähenemise poolest.
Brändi reklaamnägu on olümpiavõitja ja mitmekordne maailmameister Wang Hao, kellega koostöös ongi Loki arendanud välja kvaliteetsed reketid, alused ja kummid. 2024.a maailmameistrivõistlustel oli Wang Hao-le usaldatud Hiina koondise treeneriamet. Lokit eristab teistest brändidest see, et ka hobituru tooted on väga hea kvaliteedi ja hinna suhtega. Isegi kõige odavamad Loki valmisreketid on hea põrke ja vindiomadustega, sest neile on peale liimitud Loki Rxton profikummid.

Mitmekordne maailmameister Wang Hao on Loki eduloo üks võtmeisik

Veendudes Loki toodete heas kvaliteedis oleme otsustanud ka ise alustada antud brändi müügiga Eestis ning pakkuda nende tooteid oma klientidele.
Arvestades hinna-kvaliteedi suhet võiksid Loki pakutavad tooted olla lauatennise turul kindlasti esirinnas. Kõik Loki reketid(2 tärnist kuni 7 tärnini) on carbon alustel ja ka jäik reketikott kuulub komplekti.

NB! Kõik Loki reketid ja kummid on väga suure siduvusega, mis võimaldab anda pallile suurt vinti. Kohe mängima hakates on reketi põrge väga väike. Reketid on vaja sisse mängida ehk iga trenniga muutub põrge reketilt paremaks.

Tutvu kõikide Loki toodetega siin!