Alustasime Loki toodete müügiga!

LOKI näol on tegemist innovaatilise Hiina lauatennisevarustuse tootjaga, mis lauatennisekogukonna seas kogub ülemaailmselt populaarsust. Hiinas on Loki tegutsenud üle 15 aasta aga laiemalt on tegemist brändiga, mis alles kogub tuntust.

Kuigi see bränd asutati suhteliselt hiljuti, eristuvad nende tooted oma kõrge kvaliteedi ja uuendusliku lähenemise poolest.
Brändi reklaamnägu on olümpiavõitja ja mitmekordne maailmameister Wang Hao, kellega koostöös ongi Loki arendanud välja kvaliteetsed reketi alused ja kummid. Lokit eristab teistest brändidest see, et ka hobituru tooted on väga hea kvaliteedi ja hinna suhtega. Isegi kõige odavamad Loki valmisreketid on hea põrke ja vindiomadustega, sest neile on peale liimitud Loki Rxton profikummid.

Mitmekordne maailmameister Wang Hao on Loki eduloo üks võtmeisik

Veendudes Loki toodete heas kvaliteedis oleme otsustanud ka ise alustada antud brändi müügiga Eestis ning pakkuda nende tooteid oma klientidele.
Arvestades hinna-kvaliteedi suhet võiksid Loki pakutavad tooted olla lauatennise turul kindlasti esirinnas. Kõik Loki reketid(2 tärnist kuni 7 tärnini) on carbon alustel ja ka jäik reketikott kuulub komplekti.


Tutvu kõikide Loki toodetega siin!