Cornilleau Lifestyle Outdoor

Uus mudel!

2200.00€

Laost otsas

Selle uue Lifestyle ilmastikukindla laua iga detail on hoolikalt läbi uuritud, luues ainulaadse välimuse, mis ühendab lauatennise elegantsi ja stiiliga, ilma et see kahjustaks mängukvaliteeti. Lummake end lauaga, mis ühendab peene mööbli ja lauatennise maailma oma suurepäraste materjalide, ikoonilise disaini ja suurepärase viimistlusega.

Cornilleau nõuanne: Lifestyle laua saate varustada tavalise võrguga. Võistluspostid ja võrgukomplekt sobivad ideaalselt teie lauale. Stiilne disain. Oma unikaalse ja stiilse välimuse poolest ikooniline elustiililaud on mõeldud iga ruumi täiustamiseks. Lihtne ja elegantne, sobib suurepäraselt dekoratiivesemena nii neile, kes armastavad ilusaid näidendeid, kui ka neile, kes armastavad lihtsalt ilu. Lauaplaati (6mm paksus) saab tellida valgete joontega ja ilma.

Ülimalt vastupidavad materjalid
Nii nagu lauatennise mängimise rõõm, peaks ka elegantne välimus kestma. Sellel uuel laual on vastupidav disain, mis põhineb materjalidel, mis on tõestatult vastupidavad. Tugevast laminaadist lauaplaadid, epoksüvärviga kaetud teraskonstruktsioon ja isegi roostevabad kruvid muudavad Lifetsyle’i välislaua kauakestvaks. Troopilisest puidust jalad.
Põhimõtteliselt üllas puit Moabi on vastupidav igasugustele ilmastikutingimustele. Selle matt viimistlus ja ühtlane tera annavad õues olevale elustiililauale ainulaadse välimuse, mida tugevdab UV-vastane töötlus, et säilitada viimistlus aegade jooksul.

Loe edasi

Detailinfo

Reketite ja pallide hoiukoht.
Kas soovite alustada spontaanset mängu? Pole vaja reketeid ja palle otsida! Mugava hoiukohaga (mis on just selleks otstarbeks loodud) on need alati käeulatuses. See on diskreetne, ligi pääseb ilma kummardamata ning mahutab kaks reketit ja kuus palli.

Libisemiskindlad pöörlevad jalad.
Kõik väliruumid ei asu täiesti tasasel pinnal, kuid teie lauatenniselaual peab olema tasane mängupind. Reguleeritava kõrgusega pöördpatjadega võimaldavad Lifestyle’i välislaua jalad kohaneda igasuguse maastikuga. Seadistage oma laud kõikjal, ilma oma mängu kvaliteeti kahjustamata. Olles libisemiskindlad, aitavad need lauda stabiliseerida.

Kergesti muudetav söögilauaks.
Pingpongilaua muutmine elegantseks aialauaks on lapsemäng. Võrgu eemaldamiseks kulub vaid mõni hetk. Formaat on identne klassikalise pingpongilaua omaga ja pakub piisavalt ruumi 8 külalisele. Elustiililaud on saadaval ka kompaktsemas keskmises suuruses (1,2 m x 2,2 m), mis mahutab söögilauakonfiguratsioonis 6 inimest.

Väga hea põrke kvaliteet
Lifestyle lauatenniselaud pakub oma 6 mm paksuse vaiguga kaetud mängupinnaga teile suurepärast mängukogemust. Mida paksem paneel, seda parem on põrge. Selle laua tagasilöögikvaliteeti hindavad iga tasemega mängijad – algajatest kuni parimate ootusteni.

Pimestamisvastane kate
Saate mängida päikese käes, ilma et pimestus teid pimestaks. MATTOP-viimistlus neelab päikesekiirguse intensiivsust ja vähendab nende pimestamist kümme korda võrreldes tava lauaga. Ainus, mis teid pimedaks jätab, on teie ees- ja tagakäelöökide ülim kvaliteet!

Terasraam
Raam on metallkonstruktsioon, mis toetab mängupinda. Ilmselgetel esteetilistel põhjustel tahtlikult viimistletud Lifestyle’i lauatenniselaud tagab ideaalselt tasase ja stabiilse mängupinna.

Garantii 10 aastat!

Juhend ja video laua kokkupanekuks on siin

Vaata videot lauast siin

NB! Selle laua transport üle Eesti tasuta! Transport toimub uksest-ukseni(ei toimetata hoonesse sisse)