Lauatennise välilaud Cornilleau 500X Cross Outdoor

950.00

Tugev võrk
Üksi mängitav

Cornilleau on Euroopa suurim lauatenniselaudade tootja, olles disaininud ja tootnud kõrge kvaliteediga lauatenniselaudu juba 60 aastat. Rohkem infot selle laua kohta loe siit

Mõõtmed mänguasendis: 275cm pikkus x 153cm laius x 77cm kõrgus
Mõõtmed kokkupandult: 155cm kõrgus x 161cm laius x 75cm sügavus
Mõõtmed transpordipakendis: 120 x 1571 x 1414, kaal pakendis 82kg

Euroopa standard klass C

Selle mudeli lauaplaatide värvitoonid: tumesinine või must

Made in France

Vaata lauast videot

Seda lauda saab panna vastumängu asendisse ehk jätta üks lauapool ülesse. See võimaldab mängida ka üksinda!

Komplekti kuulub tugev võrk. Juurde soovitame osta lauale vihma ja tolmu eest kaitsva katte Sport või Premium  ning välistingimustes vastupidavad reketeid, laua puhastuseks spetsiaalset puhastusainet Spray ning erilisi, vähe raskemaid õuepalle

NB! Selle laua transport üle Eesti tasuta! Transport toimub uksest-ukseni(ei toimetata hoonesse sisse)

Kokkumonteerimise juhend

Vaata laudade võrdlustabelit siit

 

Loe edasi

Detailinfo

Omadused

Sellel laual on punktide loendurid. Kes saab esimesena üksteist punkti ja võidab mängu? Nüüd saavad kõik skoori teada – ilma et unustate vahepeal punktiseisu. Kui eelistate neid mitte kasutada, keerake need lihtsalt laua plaadi alla.

Sissetõmbuv ja reguleeritav pingutiga võrk

Kui lauda lahti teete, lähevad võrgupostid automaatselt asendisse ja võrk pingule. Reguleerige võrk õigesse kõrgusse, kasutades võrgu posti all asuvat ketast. Seejärel reguleerige pinget, tõmmates lihtsalt nööri ja blokeerides selle klambriga. Teie võrk on suurepäraselt kohandatud ja võite alustada mängimist. Järgmistel kordadel on võrk juba automaatselt õigel kõrgusel ja pinge all.

Pallide ja reketite hoidik

500X-l on hulk hoidikuid. Laua külgedel saate hoiustada reketeid ja palle. Ka joogipudelile on koht olemas. Iga detail on loodud maksimaalse mugavuse ja lihtsuse tagamiseks. Ülilihtsad reguleeritavad jalad 500X laud on varustatud uudse süsteemiga, mis muudab selle jalad hõlpsasti reguleeritavaks. Laua õigele tasemele seadmiseks keerake lihtsalt valijat – pole vaja pingutada! Lauda pole vaja tõsta, sest mehhanism ei ole otse jala küljes ega põranda otseses kokkupuutes. Lihtne ja tõhus.

Vastumängija

6 mm paksuse vaiguga kaetud mängupinnaga pakub 500X laud teile suurepärast mängukogemust. Mida paksem on lauaplaat, seda parem on põrge. 500X laua põrke kvaliteeti hindavad kõigi tasemete mängijad – alates algajatest kuni parimateni. Lauda saab ka kasutada vastumängijana, jättes ühe lauaplaadi ülesse.

Pimestamisvastane kate

Sellel laual saate mängida ka päikese käes, ilma et päike peegeldaks. 500X lauale kantud MATTOP viimistlus, mis vähendab päikesekiirte intensiivsust kümme korda võrreldes tavalauaga.

Pöörlevad suured rattad

Kõik aiad ei ole täiesti ühtlasel pinnasel, kuid teie laual peab olema tasane mängupind. Jalgade allservas olevate pöörlevate patjadega kohandub 500X igat tüüpi põrandaga. Pange oma laud üles igal pool kus soovite, ilma et see kahjustaks teie mängu kvaliteeti. Muru, muld, kruus, liiv – olenemata maastikust saate laua alati kerge vaevaga loodi!

Lai raam lauaplaadi sirgena hoidmiseks

Raam on metallkonstruktsioon, mis toetab lauaplaati. Laiemad raamid tagavad, et plaat püsib kauem tasane. 500X raam, nagu kõigi Cornilleau välilaudade raam, on valmistatud alumiiniumist, korrosioonikindlast sulamist, mis sisaldab terast, alumiiniumi ja tsinki, mis on tuntud oma suure vastupidavuse poolest. 50 mm raam on piisavalt lai, et tagada lauaplaadi tasasus.

Ohutus ja vastupidavus

Vaiguga kaetud laminaatplaat on loodud vastu pidama ka kõige karmimatele ilmastikutingimustele. Tugev vihm, lumi, äärmuslik kuumus – see peab vastu iga ilmaga. Ka reketilöögid ja muud mõjud ei jäta plaadile jälge. 400X laudadel kasutatud jalgade konstruktsioon on kaetud korrosioonivastase kattega. Pole juhus, et 400X-l, nagu kõigil meie välilaudadel, on 10-aastane garantii. Ainulaadne lukustussüsteem 500X laual on 16 lukustuspunkti. See püsib ideaalselt paigas, nii mängu- kui ka hoiukohas. See patenteeritud süsteem tagab esmaklassilise ohutuse. 500X-l on hõlpsasti ligipääsetava nupu abil lauda lihtne kokku panna ja avada. Sellel on lisaks sisseehitatud turvafunktsioon – see blokeerub 65- kraadise nurga all, kui laua lahtitegemisel ei hoita nuppu enam all.

Kompaktne laud – vähem massi, rohkem ohutust

Cornilleau patenteeritud COMPACT TECHNOLOGY® voltimissüsteem vähendab laua tasakaalu kaotamise ohtu ning muudab teie laua avamise ja sulgemise lihtsamaks. Kokkupanekul võtab laud vähe ruumi. Laual on 2 pidurit, mis võimaldab lauda stabiilselt fikseerida paigale

Manööverdusvõime

Laual on eriti suuremõõdulised 200mm läbimõõduga topeltrattad. Liigutage oma lauda kuhu iganes soovite ja sõidutage seda kerge vaevaga suvalisel pinnakattel. Cornilleau laudade ülisuured topeltrattad pakuvad hulgaliselt eeliseid. Nad ületavad takistused hõlpsasti, liiguvad sujuvalt üle igasuguse maastiku ja on erakordselt väledad, hõlpsasti manööverdatavad ja stabiilsed teatud keerulistes olukordades, näiteks keerates kitsas nurgas ringi, et sõidutada seda teile sobivasse kohta laua ülespanemiseks

Sulle võib meeldida ka…