Lauatennise välilaud Cornilleau 700X Cross Outdoor

Kõrge kvaliteediga
Tugev võrk
Üksi mängitav

1400.00€

Cornilleau on Euroopa suurim lauatenniselaudade tootja, olles disaininud ja tootnud kõrge kvaliteediga lauatenniselaudu juba 60 aastat. Seda tippkvaliteediga lauda valmistatakse vaid erilise musta värvi plaadiga! Rohkem infot selle laua kohta loe siit

Mõõtmed mänguasendis: 275cm pikkus x 153cm laius x 77cm kõrgus
Mõõtmed kokkupandult: 155cm kõrgus x 161cm laius x 75cm sügavus
Mõõtmed transpordipakendis: 150 x 1571 x 1414, kaal pakendis 104kg

Euroopa standard klass C

Selle mudeli lauaplaatide värvitoon: must

Made in France

Vaata lauast videot

Seda lauda saab panna vastumängu asendisse ehk jätta üks lauapool ülesse. See võimaldab mängida ka üksinda!

Komplekti kuulub tugev võrk. Juurde soovitame osta lauale vihma ja tolmu eest kaitsva katte Sport või Premium  ning välistingimustes vastupidavad reketeid, laua puhastuseks spetsiaalset puhastusainet Spray ning erilisi, vähe raskemaid õuepalle

NB! Selle laua transport üle Eesti tasuta! Transport toimub uksest-ukseni(ei toimetata hoonesse sisse)

Kokku monteerimise juhend

Vaata õuelaudade võrdlustabelit siit

Loe edasi

Detailinfo

Omadused

Kas poleks tore, kui saaksite lauatennist mängides värskendavat jooki juua? Nagu kõigi meie hoidikute puhul, said meie disainerid inspiratsiooni teie kommentaaridest ja lõid need pudelihoidjad, mille saate lihtsalt lahti tõmmata. Sellel laual on punktide loendurid.Kes saab esimesena üksteist punkti ja võidab mängu? Nüüd saavad kõik skoori teada – ilma et unustate vahepeal punktiseisu.Kui eelistate neid mitte kasutada, keerake need lihtsalt laua plaadi alla.

Sissetõmbuv ja reguleeritav pingutiga võrk

Kui lauda lahti teete, lähevad võrgupostid automaatselt asendisse ja võrk pingule. Reguleerige võrk õigesse kõrgusse, kasutades võrgu posti all asuvat ketast. Seejärel reguleerige pinget, tõmmates lihtsalt nööri ja blokeerides selle klambriga. Teie võrk on suurepäraselt kohandatud ja võite alustada mängimist. Järgmistel kordadel on võrk juba automaatselt õigel kõrgusel ja pinge all.

Pallide ja reketite hoidik

700X-l on hulk hoidikuid reketitele ja pallidele ning janu korral võite isegi väikese pudeli jätta. Mängu ajal pole vaja palli otsima minna – võtke lihtsalt uus pall mugavalt laua plaadi all asetsevast dosaatorist. Iga detail on loodud maksimaalse mugavuse ja lihtsuse tagamiseks.

Ülilihtsad reguleeritavad jalad

700X laud on varustatud uudse süsteemiga, mis muudab selle jalad hõlpsasti reguleeritavaks. Laua õigele tasemele seadmiseks keerake lihtsalt valijat – pole vaja pingutada! Lauda pole vaja tõsta, sest mehhanism ei ole otse jala küljes ega põranda otseses kokkupuutes. Lihtne ja tõhus. Mängukogemus 8mm paksuse vaiguga kaetud mängupinnaga pakub 700X laud teile suurepärast mängukogemust. Mida paksem on plaat, seda parem on põrge. 700X laua palli põrke kvaliteet on võrreldav profilaua omadustega, kuid viimased – puitlaastplaadist – on palju vähem vastupidavamad.

Pimestamisvastane kate

Sellel laual saate mängida ka päikese käes, ilma et päike peegeldaks. 700X lauale on kantud MATTOP viimistlus, mis vähendab päikesekiirte intensiivsust kümme korda võrreldes tavalauaga

Pöörlevad suured rattad

Kõik aiad ei ole täiesti ühtlasel pinnasel, kuid teie laual peab olema tasane mängupind. Jalgade allservas olevate pöörlevate patjadega kohandub 700X igat tüüpi põranda või maapinnaga. Pange oma laud üles igal pool kus soovite, ilma et see kahjustaks teie mängu kvaliteeti. Muru, muld, kruus, liiv – olenemata maastikust saate laua alati kerge vaevaga loodi!

Lai raam lauaplaadi sirgena hoidmiseks

Raam on metallkonstruktsioon, mis toetab lauaplaati. Laiemad raamid tagavad, et plaat püsib kauem tasane. 700X raam, nagu kõigi Cornilleau välilaudade raam, on valmistatud alumiiniumist, korrosioonikindlast sulamist, mis sisaldab terast, alumiiniumi ja tsinki, mis on tuntud oma suure vastupidavuse poolest. 60 mm raam on piisavalt lai, et tagada lauaplaadi tasasus

Ohutus ja vastupidavus

Vaiguga kaetud laminaatplaat on loodud vastu pidama ka kõige karmimatele ilmastikutingimustele. Tugev vihm, lumi, äärmuslik kuumus – see peab vastu iga ilmaga. Ka reketilöögid ja muud mõjud ei jäta plaadile jälge. 700X laudadel kasutatud jalgade konstruktsioon on kaetud korrosioonivastase kattega. Pole juhus, et 700X-l, nagu kõigil meie välilaudadel, on 10-aastane garantii.

Ainulaadne lukustussüsteem

700X laual on 16 lukustuspunkti. See püsib ideaalselt paigas, nii mängu- kui ka hoiukohas. See patenteeritud süsteem tagab esmaklassilise ohutuse. 700X-l on hõlpsasti ligipääsetava nupu abil lauda lihtne kokku panna ja avada. Sellel on lisaks sisseehitatud turvafunktsioon – see blokeerub 65-kraadise nurga all, kui laua lahtitegemisel ei hoita nuppu enam all. Cornilleau patenteeritud COMPACT TECHNOLOGY® voltimissüsteem vähendab laua tasakaalu kaotamise ohtu ning muudab teie laua avamise ja sulgemise lihtsamaks. Kokkupanekul võtab laud vähe ruumi. Laual on 4 pidurit, mis võimaldab lauda stabiilselt fikseerida paigale.

Manööverdusvõime

Laual on eriti suuremõõdulised 200mm läbimõõduga topeltrattad.Liigutage oma lauda kuhu iganes soovite ja sõidutage seda kerge vaevaga suvalisel pinnakattel. Cornilleau laudade ülisuured topeltrattad pakuvad hulgaliselt eeliseid. Nad ületavad takistused hõlpsasti, liiguvad sujuvalt üle igasuguse maastiku ja on erakordselt väledad, hõlpsasti manööverdatavad ja stabiilsed teatud keerulistes olukordades, näiteks keerates kitsas nurgas ringi, et sõidutada seda teile sobivasse kohta laua ülespanemiseks. 700X laua nurkades on turvapadjad, et end mänguhoos mitte vigastada. Laua transportimisel on laua mõlemal poolel käepide juhuks, kui lauda on vaja seoses maastikul liikumisel takistuse olemasolul vähekene tõsta.

Sulle võib meeldida ka…