Rahvapinksi 2. etapi võitjad on Tomomi Osanai ja Andre Küüsvek!

150+ klassi võitis taaskord Tomomi Osanai. See on Tomomi kolmas järjestikune etapivõit. Lisaks selle hooaja esimesele etapile võidutses ta ka eelmise hooaja viimasel etapil. Finaalis alistas ta esmakordselt nii kaugele jõudnud Viljar Laidvee tasavägises mängus 3-1. Viljarilt väga hea turniir, sest varem polnud ta isegi poolfinaali jõudnud. Kolmandaks mängis ennast miinusringist Sebastian Asu, kes võitis pronksimängus Mart Vaarpu 3-0.
Parim naine oli Elle Õun ning parim noor Amanda Hallik.

400+ klassis võidutses meie võistlusel esimest korda osalenud Andre Küüsvek. Turniirivõit tuli üpris kindlalt sest kõikide mängude peale kaotas ta vaid 2 setti. Finaalis alistas ta 3-0 Martin Printsmanni. Kolmanda koha mänguni jõudsid miinusringist Arne Kruuse ning poolfinaali kaotaja Erik Lootus. Kahjuks pidi Arne andma endast tunduvalt nooremale kaasvõistlejale loobumisvõidu, viidates väsimusele. Siiski tasuks Arnele tubli 4. koht. Pronksmedal teisel etapil seega Erik Lootusele.
Parim naine oli hea võistluse teinud Neverly Lukas ning parim noor eelmise etapi võitja Mihhail Tšernov.

Sellel etapil osales kokku 124 mängijat. Eriti tuleb veelkord esile tõsta Kristiine Spordihalli väga head valgustust. Väidetavalt olid mõõtmistulemused näidanud saalis koguni 1800-2000 luksi, mis on pea poole võimsam, kui rahvusvahelistel võistlustel nõutud.

Järgmine etapp toimub 7. oktoobril.

150+ klassi parimad. Vasakult parim naine Elle Õun, hõbe Viljar Laidvee, võitja Tomomi Osanai ning pronks Sebastian Asu
150+ klassi parim noor Amanda Hallik
400+ klassi võitja Andre Küüsvek
400+ klassi hõbe Martin Printsmann
400+ klassi pronks Erik Lootus ja parim naine Neverly Lukas
400+ klassi parim noor