Rahvapinksi 4. etapi võitsid Aleksandr Jevstafiadi ja Mihhail Tšernov

Seekordsele Rahvapinksi etapile tuli rekordarv võistlejaid ja palju oli neid, kes võistlesid suures ja väga hea valgustusega Kristiine Spordihoones esmakordselt. Nii oli see ka klassis 150+ , kus võitjaks osutus esimest korda meie sarjas võistelnud Maardu LTK kasvandik Aleksandr Jevstafiadi. Noormehe kaitsemängu ei suutnud keegi mõra tekitada. Finaalis alistus talle eelmise etapi võitja Kristan Fjodorov 1-3. Kogu võistluste jooksul kaotas Aleksandr vaid kolm setti.

Kolmandale kohale käis väga tihe rebimine ja pronksi vääris koguni kümmekond mängijat, kellede mängutase on üpris võrdne. Lõpuks riputati pronksmedal kaela meie ühele parimale naisveteranile Elle Õunale. Selleks tuli tal võita kogenud Jaanus Lokotari 3-0. Selle võistlusklassi võrdset taset näitab seegi, et esimese paigutusega Mart Vaarpu lõpetas alles 12.kohal.

Parim naine oli 43. kohal lõpetanud Reet Kullerkupp ja parim noor 13.koha saanud Sebastian Asu.

400+ klassis jõudsid finaali Mihhail Tšernov ning Erik Lootus, kes omasid ka vastavalt esimest ja teist asetust turniiril. Väga napi võidu sai Mihhail, alistades Eriku 3-2 ning otsustava seti tulemusega 11-9.
Kolmanda koha sai Arne Kruuse, kes ka eelmistel etappidel oli sellele väga lähedal. Pronksimängus alistas ta Hegert Laht´i tulemusega 3-1.
Parim noor oli 5. koha teeninud Mark Leppik, kes tegi ka hea turniiri, sest asetus oli tal alles 19.
Parim naine oli üldarvestuses 11. koha teeninud Reet Kullerkupp.

Kokku osales etapil rekordarv mängijaid-150. Kuna osalejate arv on viimastel etappidel suurenenud, siis otsustasime alates järgmistest etappidest alustada 400+ võistlusklassiga kell 15.00 (seni 14.00). Informeerime sellest kõiki ka enne järgmist etappi, mis toimub 2.detsembril.

Rein Lindmäe