Rahvapinksi 4. etapi võitsid Vladyslav Rõbachok ja Kaido Floren

Pühapäeval lõppenud etapil oli mõlemas klassis võitjat raske ette ennustada.

Klassis 150+ jõudsid esimesse poolfinaali esimese paigutusega Elle Õun ja Jaanus Lokotar. Selge võidu võttis Jaanus Lokotar tulemusega 3-0. Teises poolfinaalis alistas Vladyslav Rõbachok esmakordselt nii kaugele jõudnud Rene Kaljuvee 3-1. Finaal oli ülitasavägine, kus mängiti välja ka ilusaid punkte ja lõppes lõpuks Rõbachoki 3-2 võiduga. Pronksmedalimängus alistas Elle Õun Rene Kaljuvee tulemusega 3-0

Parim naine oli üldjärjestuses 10. koha saavutanud Eva Hanni ja parim noor 9. kohaga lõpetanud Kristan Fjodorov.

Klassis 400+ tuli esmakordselt võitjaks Kaido Floren. Ja kindlasti tuli temal mängida kõige rohkem sette. Finaali jõudmiseks tuli tal kõik oma vastased alistada tulemusega 3-2. Tabeli teiselt poolt jõudis esmakordselt finaali samuti head minekut näidanud Aadu Polli. Poolfinaalis alistus talle Kaspar Valk 1-3. Finaal oli tasavägine, kuid lõpuosas oli Kaido Floren kindlam ja võitis tulemusega 3-1 kuldmedali. Aadu Pollile siis hõbemedal ja pronksi sai lõpuks kaela eelmise etapi võitja Hegert Laht, kes alistas selleks Kaspar Valki 3-0.

Parim naine oli üldjärjestuses 14.koha saanud Reet Kullerkupp ja parim noor sellel turniiril head edasiminekut näidanud ning kokku tubli 7.koha saanud Robert Unt.

Rahvapinksi 4.etapil osales kokku selle hooaja rekordarv mängijaid-109

Aasta viimane etapp toimub 3.detsembril.

Rein Lindmäe

Tulemused allpool

150+ klassi parimad
400+ klassi parimad