Rahvapinksi 5. etapi tulemused!

Seekordsele Rahvapinksi etapile oli kohale tulnud vähem võistlejaid kui eelmistele etappidele. See oli ka prognoositav, kuna järgmisel päeval ootas paljusid mängijaid ees samuti pikk võistluspäev, sest Suure-Jaanis toimusid Eesti võistkondlikud meistrivõistlused.
Tugevamas 150+ klassis võidutses esmakordselt Mart Vaarpu. Poolfinaalis võttis Mart väga napi võidu Lauri Ulla üle, tulemusega 3-2. Teises poolfinaalis alistas Valerii Ignatev üllatavalt kindlalt Elle Õuna settidega 3-0. Finaal kujunes pigem ühepoolseks ning Mart võttis oma esimese etapivõidu tulemusega 3-1.
Kolmandaks võitles ennast Ain Raid, kes tegi väga hea turniiri, sest Ain omas alles 10. paigutust. Kolmanda koha mängus alistaski Ain tulemusega 3-2 Elle Õuna.
Parim naine oligi lõpuks neljanda koha saanud Elle Õun ning parim noor 7. kohal lõpetanud Andreas Paabor.

400+ klassis tegi puhta töö taas Mihhail Tšernov. Poolfinaalis oli Mihhailil suuri raskusi Erik Lootusega. Mäng kujunes viiesetiliseks ning lõpuks pani Mihhail oma paremuse maksma otsustavas setis tulemusega 11-9. Finaalis alistas Mihhail Ivo Milleri kindlalt 3-0. Vaatamata sellele võib Ivo hõbemdaliga rahule jääda, sest omas ta võistlustel alles 10. paigutust.
Pronksmedalile mängis ennast Madis Vaarpu, kes alistas Erik Lootuse mõlemapoolsete võimalustega mängus 3-1.
Parim naine oli 16. koha saanud Uljana Bandurina ning parim noor 30. kohal lõpetanud Uku Trolla.

Kokku osales aasta viimasel etapil 111 mängijat. Järgmine etapp toimub 6. jaanuaril.

Klass 150+ esikolmik ja parim naine
400+ klassi parimad
400+ klassi hõbe