Rahvapinksi 6. etapi võitsid Vladyslav Rõbachok ja Eduard Pukkonen

Rahvapinksi 6.etapile oli vaatamata alanud külmalainele kokku tulnud palju mängijaid.

Klassis 150+ võitis esimeses poolfinaalis Vladyslav Rõbachok Elle Õuna 3-0 ja teises Aleksei Gussarov Eduard Virkuneni 3-1. Veerandfinaalis oli Alekseil raske mäng Tanel Lampe vastu, mille ta võitis lõpuks 3-2. Finaal oli ülimalt tasavägine, sest kõik viis setti lõppesid kahe punktiliste vahedega. Vladyslav näitas tugevat närvikava. Ta suutis võita ühe võtmeseti, olles taga 5-9 ja viis mängu otsustavasse setti. Ka selles juhtis Aleksei juba 9-3, kuid Vladislav ei olnud veel alla andnud. Lõpuks tuligi võit 12-10 ja sellega ka järjekordne kuldmedal!

Ka kolmandale kohale käis tihe rebimine. Lõpuks võttis pronksi Erik Trofimov, kes pidi selleks alistama Nikita Aksjonovi 3-0. Ka see kohtumine oli vaatamata tulemusele väga tasavägine. Parim naine oli 6.kohal lõpetanud Elle Õun ja parim noor tubli 7. koha saanud Kristan Fjodorov.

Klassis 400+ sai etapivõidu esmakordselt Eduard Pukkonen. Finaalis alistas ta tasavägises mängus settidega 3-2 Tiit Laur’i. Kolmanda koha mänguni jõudsid lõpuks Kristi Ernits ning miinusringis järjest võite võtnud Aadu Polli. Tulemusega 3-1 võttis võidu ja ühtlasi kolmanda koha Kristi Ernits.
Parim naine oli üldarvestuses 25. koha teeninud Reet Kullerkupp ning parim noor oli 8. kohal lõpetanud Robert Unt.

Rahvapinksi uue aasta avaetapil osales selle hooaja rekordarv mängijaid-124

Järgmine etapp toimub 4. veebruaril.

Klass 150+ parimad
Foto: Oleg Gussarov
400+ klassi võitja Eduard Pukkonen
400+ klassi teine koht Tiit Laur
400+ klassi kolmas koht Kristi Ernits ning parim noor Robert Unt