Rahvapinksi 8. etapi tulemused

Rahvapinksi seekordsele 150+ klassile oli suurfavoriidina kohale tulnud Tomomi Osanai, kes vahepeal Eestist ära kolis, ent nüüd taas paariks nädalaks tagasi tuli. Lõpuks võttis ta ka ülikindla etapivõidu, kaotades kogu turniiri jooksul vaid kaks setti. Kuldmedaliheitluses alistas ta esimest korda finaali pääsenud Viktor Havanski kindlalt 3-0.
Kolmanda koha mängus kohtusid omavahel Elle Õun ja Mart Vaarpu. Sarnaselt eelmisele etapile võitis Elle ka seekord pronksi, olles Mardist parem tulemusega 3-1.
Parim naine oli üldarvestuses 11. kohal lõpetanud Eva Hanni ning parim noor 18. koha saanud Robert Unt.

400+ klassis saavutas etapivõidu noor Jelizaveta Ušakova, kes meie turniiril osales esmakordselt. Finaalis alistus talle eelmise kahe etapi võitja Mihhail Tšernov tasavägises mängus 2-3.
Kolmanda koha mänguni jõudsid Margo Merigan ning Dmitri Famin. Omavahel mängiti ka plussringis, kus võidutses Margo tulemusega 3-2. Pronksimängus võttis Dmitri revanši ning tasuks esmakordselt koht esikolmikus.
Parim naine oli üldarvestuses 12. koha saavutanud Aili Kuldkepp ning parim noor 27. koha saanud Moa Rinne.

Kokku osales turniiril 115 mängijat. Järgmine etapp toimub 13. aprillil.