Rahvapinksi 9. etapi võitsid Viljar Laidvee ja Jelizaveta Ušakova!

Rahvapinksi 9.etapil oli mõlemas klassis väga palju tasavägiseid mänge.

Klassis 150+ võitis esmakordselt Viljar Laidvee. Omades alles kuuendat paigutust, kaotas Viljar kuni finaalini vaid 2 setti. Poolfinaalis alistas ta teise paigutusega Viktor Havanski 3-0. Teiselt tabelipoolelt jõudis tasavägiste võitudega lõpuks finaali Mart Vaarpu. Juba teises ringis oli Mardil raske mäng Mihhail Tśernoviga, mille Mart lõpuks võitis 3-2. Ka veerandfinaalis ei läinud kergemalt. Vastane Valerii Ignatev alistus samuti alles viiendas setis. Poolfinaalis näitas Mart suurt tahtejõudu, kui suutis 3-2 alistada Grigori Maltizovi. Finaalis aga otsustavaks setiks enam jõudu ei jätkunud. Viljar Laidvee võitis 3-2 ja sellega esmakordselt kuldmedali. Pronksmedali võitis lõpuks Viktor Havanski, kes alistas ukrainlase Yevhenii Cherkashyni 3-1.

Klassis 400+ võitis sarnaselt eelmisele etapile ka seekord Jelizaveta Ušakova. Kuni finaalini ei kaotanud ta ühtegi setti. Tabeli teiselt poolelt jõudis aga finaali suurüllataja, alles 18. asetust omanud Rudolf Jaaksoo. Finaalis tuli tal siiski tasavägises kohtumises tunnistada Jelizaveta Ušakova paremust 3-2. Pronksmedali võitis lõpuks mitmekordne etappidevõitja Mihhail Tśernov, kellel tuli selleks võita Dmitri Famin tasavägises mängus 3-2. Head minekut näitas ka tennisetreener Silver Karjus, kes sai mitmeid häid võite ja platseerus lõpuks kõrgel 11.kohal.

Kokku osales 9. etapil 117 mängijat.

Kahe nädala pärast, 27.aprillil toimub jaanuaris külma saali tõttu ära jäänud 6.etapp. Rahvapinksi selle hooaja lõpetame 10. etapiga 11. mail.

LTK Pingpong

Vasakult 150+ klassi võitja Viljar Laidvee, pronks Viktor Havanski ning parim noor Jelizaveta Ušakova
150+ klassi parim naine Elle Õun
vasakult 400+ parim noor Simmo Nigul, võitja Jelizaveta Ušakova ning pronks Mihhail Tšernov
400+ hõbe Rudolf Jaaksoo
400+ parim naine Kristi Ernits