Rahvapinksi hooaja kokkuvõtte parimad olid Mart Vaarpu ja Mihhail Tśernov

Rahvapinks lõpetas oma järjekordse hooaja.
150+ klassi viimane etapp oli täis üllatusi. Poolfinaali jõudis esimest nelja paigutust omanud mängijast vaid 2. paigutusega Viljar Laidvee. Finaalis kohtusid lõpuks 12. paigutusega Nikita Raba ning 19. paigutusega Aleksandr Jevstafiadi. Finaal kujunes ühepoolseks, sest kindla 3-0 võidu võttis Nikita Raba. Eelmisel etapil neljanda koha saanud Raba näitas väga head minekut, kaotades terve võistluse jooksul vaid ühe seti eelmise etapi finalisti Gerrit Hallmägi vastu.
Kolmanda koha mängus kohtusid omavahel Valerii Ignatev ja Arvi All. Tulemusega 3-1 oli parem Ignatev ning tasuks talle pronksmedal.
Parim naine oli 10. kohal lõpetanud Elle Õun ning parim noor 16. koha saanud Robert Unt.
Hooaja üldarvestuses võidutses viimasel etapil kahvatult mänginud Mart Vaarpu, kes edestas lõpuks 3 punktiga Elle Õuna. Üldarvestuse kolmandal real platseerus Viljar Laidvee, kes kogu hooaja jooksul näitas väga stabiilset mängu. Kokkuvõttes parima naise auhinna sai Eva Hanni ning parima noore Robert Unt.

400+ klassis oli seekord uus võitja. Mitmeid etappe võitnud Mihhail Tšernov pidi kaotuse vastu võtma juba teises ringis. Finaali mängisid ennast 1. paigutust omanud Dmitri Famin ning 2. paigutusega Mark Leppik. Kiire 3-0 võidu võttis Famin, saavutades oma esimese turniirivõidu. Pronksmänguni jõudsid lõpuks Mihhail Tšernov ning selles võistlusklassis esimest korda osalenud Mati Pehlak. Napi 3-2 võidu võttis Mihhail ning tasuks talle sellelt etapilt pronksmedal. Parim naine oli 10. koha saanud Reet Kullerkupp ning parim noor tubli 14. koha saanud Henri Oberle.
Hooaja üldarvestuse võitis suure ülekaaluga Mihhail Tšernov. Mihhail osales kõigil 10. etapil ning esikolmikust jäi ta välja vaid korra (teisel etapil). Üldarvestuse teise koha teenis Erik Lootus ning kolmanda Oleg Fjodorov. Parima naise auhinna võitis Egle Hiius ning parima noore Agnes Oberle.

Kokku osales viimasel etapil 105 mängijat.

Selle hooaja jooksul oli osalejate mängutase ühtlaselt tõusnud. Kohtumistes näidati kiiret liikumist, erilisi vinte ja osavaid lööke. Näha oli ka, et lauatennise kõige olulisemale elemendile-SERVILE, oli pööratud tähelepanu aga edasi areneda on veel ruumi küllaga. Ja seda saab teha kogu suvi, et siis 24.augustil Rahvapinksi uue hooaja esimesel etapil oma oskused taas proovile panna.
Kokku käis sellel hooajal oma mänguoskusi näitamas 357 mängijat.

Korraldaja tänab kõiki osalejaid ja soovib kõigile head pinksisuve !