Rahvapinksi uue hooaja esimesed võitjad on Tomomi Osanai ja Mihhail Tśernov

Kristiine Spordihallis toimus Rahvapinksi uue hooaja avaetapp. Võistlejaid oli palju ja kõik said nautida halli väga head valgustust.

Klassis 150+ jõudsid esimesse poolfinaali Elle Õun ja Ain Raid. Selge 3-0 võidu sai Elle. Enne seda lülitas ta sama tulemusega konkurentsist esimese paigutusega Jaanus Lokotari. Tabeli teiselt poolelt jõudsid poolfinaali Mart Vaarpu ja Tomomi Osanai. Eelmise hooaja viimase etapi võitja Tomomi Osanai sai 3-1 võidu. Finaalis alistas Tomomi ka Elle Õuna 3-1. Määravaks sai jaapanlanna suur kiirus, millele ka meesmängijatel midagi vastu panna polnud. Pronksimängule jõudsid lõpuks nooruke Amanda Hallik ja Mart Vaarpu. Selles klassis oli väga lähedal naismängijate kolmikvõit, kuid Mart Vaarpu siiski päästis meeste au ja alistas tasavägises mängus Amanda 3-1. Amanda Hallik oli kokkuvõttes parim naine ja parim noor Robert Unt.

Klassis 400+ jõudsid finaali Mihhail Tšernov ja Vladimir Karaliou. Etapivõidu võttis Mihhail, võites finaali kindlalt 3-0. Kolmanda koha mängus kohtusid omavahel poolfinaali kaotajad Tiit Laur ja Hegert Laht. Seekord võttis võidu Tiit ning tasuks pronksmedal.
Parim naine oli üldarvestuses 13. kohal lõpetanud Reet Kullerkupp ning parim noor üldarvestuses 7. koha saanud Artur Rass.

Esimesel etapil osales kokku 125 mängijat. Järgmine etapp toimub 9.septembril.

150+ klassi parimad
400+ klassi esikolmik
400+ klassi parim noor Artur Rass
400+ klassi parim naine