Gewo Graffiti 3 reketikott

17.90€

GEWO reketikott Graffiti – tõeline pilgupüüdja!

Tugev plastikümbris ühele või kahele lauatennisereketile
Viimistletud disain
kvaliteetne tõmblukk
Praktiline randmerihm randmel kandmiseks
Usaldusväärne kaitse termiliste ja mehaaniliste mõjude eest
Välispind kergesti puhastatav

Loe edasi

Detailinfo

Kas see on juba kunst või saab seda kasutada teie lauatennisereketi jaoks? Need reketikotid on midagi väga erilist. Ühest küljest kaitsevad need teie reketit transpordi ja ladustamise ajal usaldusväärselt termiliste ja mehaaniliste mõjude eest; teisalt on need kaaned tõelised pilgupüüdjad ja disainiavaldused.

Käsitsemine on ülilihtne, suure 310° ümberringi lukuga saate kaane laialt ja lihtsalt avada ning pääsete ligi katte siseküljele. Paremal pool on reketiruum ühe reketi jaoks (võimalik on ka kaks reketit). Käepidet hoiab paigal tugev 2,7 cm laiune kumm. Reketi alus on kindlalt kaitstud kindlalt integreeritud klapiga. Nagu reketiruumi põhi ja küljed, on ka reketi laba klapp kaetud fliisiga, mis pakub täiendavat kaitset ja pakub ka puhastavat efekti. Katte töötlus on väga kvaliteetne, seda on näha sellest, et kõik servad on hoolikalt ääristatud ja palistatud.

Reketi katte vasakul küljel on praktiline panipaik. See sahtel on valmistatud võrkmaterjalist, et saaksite kohe näha, mis sahtlis on. Võrgustik suletakse tõmblukuga, et vältida panipaiga sisu transportimise ajal ümbrises ringi lendamist. See hoiab kõik omal kohal ja hoiab juhtumi korrastatuna.

Katete disain on valitud nii, et tunneksite oma reketikatte alati kohe ära või leiaksite selle otsimisel kiiresti üles.  Teie meeskonnakaaslased võivad muutuda uudishimulikuks. Selle kotiga saate tähelepanu tõmmata. Korpusega on kaasas praktiline randmerihm, mis kinnitatakse korpuse külge tugeva karabiiniga. See võimaldab katet vabalt nagu randmekotti kaasas kanda. Katte tõmblukk on varustatud kvaliteetse plastikust valmistatud GEWO tõmbluku aasaga, mis muudab kasutamise veelgi mugavamaks. Plastikust katet saab niiske lapiga puhtaks pühkida ja seda on väljast lihtne puhastada.