Gewo Matera Lady

Uus mudel!

32.90€

Kas olete järgmiseks matšiks valmis? Sukelduge lauatennise maailma selle uuendusliku Lady-särgiga, mis ühendab endas stiili ja funktsionaalsuse. Lauatennises blokeerimisest inspireeritud särgil on silmatorkav disain värviliste ja dünaamiliste ristkülikutega 3D-pildis.

Särgil olevad ristkülikud ei sümboliseeri mitte ainult blokeerimise taktikalist peenust, vaid annavad särgile ka ainulaadse esteetika, mis tõmbab tähelepanu. Nii nagu lauatennises blokeerimine, mille eesmärk on neutraliseerida vastase rünnakuhoogu, annab see särk oma geomeetriliste elementidega tugeva avalduse ja on valmis vastu pidama igale mängule.

Kvaliteetse mikrokiudmaterjali kasutamine ei taga mitte ainult mugavust, vaid ka optimaalset hingavust ja võimaldab vaba liikumist. Olenemata sellest, kas olete pingelises matšis või lihtsalt harjutate oma oskusi, on see särk teie usaldusväärne kaaslane teel eduni. Näidake oma tugevust ja kirge lauatennise vastu tugeva naisena selle ainulaadse naiste särgiga. Saa inspiratsiooni selle disainist ja ole valmis koos oma naiskonnakaaslastega lauatennisemaailma vallutama.

Meestele pakume seda särki ka T-särgina! Olge koos meeskonnana! Loomulikult pakub see särk piisavalt ruumi ka teie logode jaoks!

Suurused: 3XS – 2XL
Materjal: 100% polüester

Saadaval alates juunist 2024