Gewo Gold Flex

Uus mudel!

79.90€

Gold Flex firmalt GEWO – tennised võitjatele!
Kaasaegne lauatennis on nõudlik spordiala, mis nõuab vormisolekut ja kiirust. Seetõttu peab lauatennisel olema terve rida funktsioone, mis toetavad mängijat ja kaitsevad teda vigastuste eest. Lauatennise edukaks mängimiseks on õigete jalanõude valik peaaegu sama oluline kui kummi ja aluse valik.

GEWO uus Gold Flex mudel täidab kõik kaasaegse sisejalatsi väljakutsed, mis tulenevad lauatennisest. GEWO Gold Flex töötati välja lauatennise jaoks ning avaldab muljet stabiilse tallakonstruktsiooniga välkkiirete pöörete ja kompromissitute peatumiste jaoks. Kooritaoline vormitud mitmekomponentne tald ümbritseb jalga igast küljest ja laieneb veidi maa poole. See hoiab jala paigal ja takistab tõhusalt talla ristlõike deformatsioonist tingitud väändumist. Tenniste pealmine osa on klassikalise disainiga. Kõik asjakohased alad on tugevdatud jala ülemise osa stabiliseerimiseks. Polsterdus kanna- ja sissepääsualal ning keelel pakub head kaitset välise mehaanilise pinge eest ning tagab matšide ajal kõrge mugavuse. Võrkkangas GEWO Gold Flexi külgmistes piirkondades ventileerib jalatseid ja aitab kaasa tasakaalustatud jalatsikliima loomisele.

Tenniste värvilahendus on valge ja kuldne ning antud juhul ütleb see kõik, sest GEWO uus Gold Flex on jalanõu võitjatele!

Üksikasjad
Pealismaterjal: võrk, sünteetiline nahk
Vooder: sünteetiline materjal
Hingav tänu võrkkangale
Polsterdatud sissepääs, kannapiirkond ja keel
Traditsiooniline nöörimine
Sünteetilisest materjalist sisetald
Klassikaline profileeritud sisetald

NB! Saabub müüki augustis