Gewo Light Flex blue

59.90€

Pealismaterjal: võrk, sünteetiline nahk
Vooder: sünteetiline materjal
Traditsioonilised paelad
Sünteetilisest materjalist sisetald
Kummist välistald

Saadaval suurused 35-46

NB! Saabuvad müüki augustis

Loe edasi

Detailinfo

GEWO Light Flex – alati sammu võrra ees!
Seda GEWO jalatsit, mis on välja töötatud eranditult lauatennise jaoks, iseloomustab selle keerukas disain. Võrreldes tavaliste sisejalatsidega on need kingad suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtega. Tald on klassikaline, kulumiskindel ja libisemiskindel sisetald, mis on end miljoneid kordi tõestanud. Pealmine jalanõu on edukas kombinatsioon mugavast õhku läbilaskvast materjalist ja oskuslikust lõikest, mis pakub tänu nutikalt tugevdatud jalatsiosadele piisavat stabiilsust. Pealis on valmistatud võrkmaterjalist ja on ümberringi tugevdatud sünteetilise nahaga, et pakkuda mängijale optimaalset stabiilsust. Jalatsi omadused võimaldavad mängijal liikuda lauatenniselaua ümber kiiresti ja manööverdatavalt, ilma et see kaotaks haaret. Kinga väike kaal annab mängijale mängu ajal lisakiirust ja manööverdusvõimet.

Seestpoolt pakuvad kingad mugavat polsterdust sisetallale, sissepääsualale ja kontsale, muutes need kandmise meeldivaks. Kingad on saadaval valge/sinise ja valge/punase värviga ning sobivad seetõttu kokku laia valiku särkide ja särkidega, mida väga sageli just nendes värvides pakutakse.

Kingade disain on ajatu ja meenutab 80ndate ja 90ndate hõngu. Jalatsist võiks saada järjekordne GEWO lauatennise klassika ja võita oma moodsa retrosarmiga paljusid mängijaid. Silueti põhikuju võeti esmakordselt kasutusele umbes 35 aastat tagasi ja on sellest ajast peale olnud GEWO sisespordistiilide põhiomadus oma proovitud värvide, kõrge mugavuse, hingava pealismaterjali ja vastupidavusega. Õhuke istuvus koos sünteetilise naha ja võrguga pakub vastupidavust ja hingavust ning on hea alternatiiv tänapäevasele sünteetilisele nahale. Olenemata sellest, kas mängite matši või puhkate, tagab see jalats alati sportliku ja stiilse välimuse.

Ärge jätke kasutamata võimalust varustada end parima hinnaga täiuslikult istuvate jalanõudega, et anda vastastele väljakul oma raha eest joosta. Tänu veenvatele omadustele koos madala hinnaga olete Light Flexiga alati sammu võrra ees ja teie rahakott on vähem koormatud.