Rahvapinksi 7. etapil võidutsesid Philip Kharchenko ja Mihhail Tšernov

150+ klassis jõudsid esimesse poolfinaali Viljar Laidvee ja Heiki Sullakatko. Kui Heiki jõudmine poolfinaali polnud väga suur üllatus, siis Viljari jõudmine sinna pigem oli, sest veerandfinaalis alistas ta esimest paigutust omanud Jaanus Lokotari. Ka poolfinaali alustas Viljar hästi, sest läks kiirelt settidega 2-0 juhtima. Lõpuks tuli siiski vastu võtta 2-3 kaotus ning esimene finalist oli seega Heiki Sullakatko.
Teise poolfinaali jõudsid Philip Kharchenko ning Aleksei Gussarov. Mäng kujunes neljasetiliseks ning võidu võttis seittidega 3-1 Philip.
Finaalis jäi Philip küll settidega 0-2 taha, ent tuli raskest seisust välja ja sai lõpuks 3-2 võiduga esimese etapivõidu. Hõbemedal seekord Heiki Sullakatkole. Kolmanda koha mängus alistas Elle Õun settidega 3-1 Viljar Laidvee.
Parim naine oli Aire Kurgpõld ning parim noor Aleksander Jevstafiadi.

400+ klassis kohtusid esimeses poolfinaalis Mihhail Tšernov ning Erik Lootus. Kindla võidu võttis Mihhail, kes oli seekord Erikust üle tulemusega 3-0. Teine poolfinaal kujunes tasavägiseks ning seal alistas Murad Khalilov settidega 3-2 Daniels Kopantšuki. Murad jõudis sellega kolmandat korda 400+ klassis finaali, ent sarnaselt eelmisele kahele korrale pidi ta ka seekord leppima hõbemedaliga. Tšernovile alistus ta 1-3 ning Mihhailile seega kolmas etapivõit järjest.
Kolmanda koha mänguni jõudsid Madis Vaarpu ning elu parima turniiri teinud Fred Peter Boldin. Võidu võttis Madis, kes oli Fredist üle tulemusega 3-1. Madis seega teist etappi järjest kolmas. Fred, kes omas alles 14. paigutust, lõpetas tublil 4. kohal.
Parim naine oli Reet Kullerkupp ning parim noor Daniels Kopantšuk.

Kokku osales turniiril 131 mängijat. Järgmine etapp toimub 2. märtsil.

150+ klassi parimad. Vasakult võitja Philip Kharchenko, pronks Elle Õun ning parim naine Aire Kurgpõld
150+ klassi hõbe Heiki Sullakatko
400+ esikolmik. Vasakult hõbe Murad Khalilov, võitja Mihhail Tšernov ning pronks Madis Vaarpu
400+ klassi parim naine Reet Kullerkupp